Autentyczne rozmowy w E-Transit

„Dusza mnie woła do natury”. Agnieszka Cegielska – w E-Transicie

13.11.2023

Dziennikarka, mama, autorka książek. Jej pasją jest zdrowy styl życia. W czwartym odcinku z cyklu „AutentycznE rozmowy w E-Transicie” gościem Beaty Sadowskiej jest Agnieszka Cegielska – rozmowę można obejrzeć na kanale YouTube Ford Polska.

AutentycznE rozmowy w E-transicie to nowy projekt Ford Polska. Prowadzącą program jest Beata Sadowska, a do Mobilnego Studia E-Transit zaprasza ona gości, którzy odmienili swoje życie i – w zgodzie z własnymi marzeniami – wybrali swoją pasję.

Pierwszy odcinek serii został wyemitowany 2 października 2023 na kanale YouTube Ford Polska, a gościem programu była Maja Włoszczowska – polska kolarka górska, dwukrotna wicemistrzyni olimpijska, wielokrotna wicemistrzyni i mistrzyni Europy. W kolejnych odcinkach programu „AutentycznE rozmowy w E-Transicie” pojawili się Paweł Kunahowicz – prawnik, który zrzucił togę i został przewodnikiem wysokogórskim oraz Beata Pawlikowska – pisarka, podróżniczka oraz dziennikarka.

W najnowszym odcinku gościem w programie „AutentycznE rozmowy w E-Transicie” jest Agnieszka Cegielska – z wykształcenia dziennikarka i ekonomistka, a z zamiłowania propagatorka życia w bliskości z naturą.

Ford E-Transit

– Dusza mnie woła do natury. Najlepsze wakacje w swoim życiu spędziłam w Karkonoszach, w starym barakowozie. Kiedyś wożono w nim konie. W środku było tylko łóżko, jakaś półka i lampka, a rano budziły nas konie, które zaglądały do środka. Spędziliśmy wtedy czas, jeżdżąc konno, bez telefonów, bez elektroniki. To był powrót mojej duszy do mojego ciała. I jak mi ktoś mówi, żebym jechała do Dubaju, do osiemnastogwiazdkowego hotelu, to ja mówię „nie”. Wolę do tego barakowozu – powiedziała Agnieszka Cegielska podczas rozmowy.

Ford E-Transit & Mach-E

Do stworzenia Mobilnego Studia E-Transit został wykorzystany Ford E-Transit Van, w odmianie nadwozia L4H3 – najdłuższej i najwyższej wersji w ofercie. Mobilne Studio E-Transit zostało wyposażone w system, który przekształcił elektrycznego Forda w mobilne źródło prądu 230V. Dzięki temu można zasilać potrzebne urządzenia – światła, kamery itp. niezależnie od miejsca, w którym akurat realizowane są nagrania.

  • Ford E-Transit
  • Ford E-Transit

    Wyczekiwany w napięciu. Nieznający kompromisów. Pierwszy w historii Forda w pełni elektryczny samochód dostawczy. Poznaj nowego Forda E-Transit!

    Ford E-TransitFordy Dostawcze


Aktualności i wydarzenia

Promocje

Pokaż najnowsze promocje MH Motors

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od MH Motors