Ford Mustang Mach-E

Nowy projekt Ford Polska i Mai Włoszczowskiej. Startuje program „Maja – wyzwania z rozMach-Em”

06.07.2023

Ford Polska rusza z nowym projektem, w którym główną rolę będzie grała Maja Włoszczowska oraz Mustang Mach-E. To kontynuacja zeszłorocznego partnerstwa. W tym sezonie polska olimpijka wyruszy elektrycznym Fordem w wyprawę pełną wyzwań. „Maja – wyzwania z rozMach-Em” to pięcioodcinkowy serial, którego pierwszy odcinek pojawił się właśnie na kanele YT Ford Polska.

Maja Włoszczowska – polska kolarka górska, dwukrotna wicemistrzyni olimpijska, wielokrotna wicemistrzyni i mistrzyni Europy. Dzisiaj – jak sama mówi – jest na sportowej emeryturze, ale to nie przeszkadza jej być aktywną w każdej dziedzinie życia. Nie rezygnuje z roweru i sportowego trybu życia. W tym roku – wraz z Ford Polska – rozpoczyna nowy projekt „Maja – wyzwania z rozMach-Em”.

– Maja Włoszczowska to legendarna polska sportsmenka. Jej pasja i determinacja mogą być wzorem dla wielu z nas, nie tylko w kontekście uprawiania sportu. Dlatego niezmiernie cieszymy się, że drugi rok z rzędu Ford Polska jest partnerem tak niezwykłej osoby. Mam również niezwykłą przyjemność przekazanie naszej mistrzyni kluczyków do Mustanga Mach-E. To symbol kontynuacji naszego partnerstwa i oficjalne rozpoczęcie nowego projektu wideo pt. „Maja – wyzwania z rozMach-Em” – powiedział Mariusz Jasiński, Dyrektor Komunikacji i Public Relations Ford Polska.

Maja Włoszczowska

Projekt wideo „Maja – wyzwania z rozMach-Em” to pięcioodcinkowy serial wyprodukowany przez Ford Polska. W roli głównej występuje w nim Maja Włoszczowska, która za kierownicą elektrycznego Forda Mustanga Mach-E uzbrojonego w przyczepkę kempingową wyrusza w podróż pełną wyzwań. W tym roku Maja odkryje piękne zakątki południowej Polski i spotka się z niezwykłymi ludźmi, którzy przygotowali dla niej wyzwania pełne adrenaliny. Jakie to wyzwania? Tego w czasie realizacji programu nie wiedziała nawet jego bohaterka.

– Bardzo się cieszę, że mogłam w tym roku wyruszyć w podróż po Polsce elektrycznym Mustangiem Mach-E. Znam to auto bardzo dobrze i muszę przyznać, że za każdym razem budzi mój zachwyt. Ma nowoczesny design, który idealnie wpisuje się w mój gust, zgrabną sylwetkę i jest niezwykle ekonomiczny. Przetestowałam go na ulicach zakorkowanej stolicy i w okolicach mojego domu w Jeleniej Górze. Teraz w naszym programie „Maja – wyzwania z rozMach-Em” poznałam to auto zupełnie od innej strony. Elektryczny Ford był moim środkiem transportu podczas pięciu dni kręcenia programu. Wiózł cały mój bagaż – w tym kajak i rower, a za sobą ciągnęliśmy przyczepkę kempingową – powiedziała Maja Włoszczowska.


Ford Mustang Mach-E, którym Maja Włoszczowska jeździła w programie „Maja – wyzwania z rozMach-Em” ma napęd na cztery koła, dysponuje mocą 351 KM, a moment obrotowy to 580 Nm. Samochód został wyposażony w panoramiczny dach z filtrem przeciwsłonecznym oraz system nagłośnienia B&O z 9 głośnikami i subwooferem.

Ford Mustang Mach-E zgodnie z homologacją może transportować na swoim dachu bagaż o wadze 75 kg. W wersji z dachem panoramicznym limit ten wynosi 65 kg. Oznacza to, że bez problemu można nim przewieźć kajak, rower, boks dachowy czy narty. Dodatkowo dopuszczalna masa holowanej przez Macha-E przyczepy z hamulcem wynosi do 1500 kilogramów.

Już teraz Maja wraz z Fordem Mach-E na kanale YouTube Ford Polska w ramach projektu „Maja – wyzwanie z rozMach-Em” zaprasza i inspiruje widzów do nowych wyzwań. Pierwszy z pięciu odcinków jest już dostępny na kanale Ford Polska.

  • Ford Mustang Mach-E
  • Ford Mustang Mach-E

    Ford Mustang Mach-E to w pełni elektryczny SUV, inspirowany stylistyką Mustanga.

    Elegancki, nowoczesny, pełen innowacyjnych technologii, zapewniający zasięg bezemisyjnej jazdy aż do 600 km.

  • Ford Mustang Mach-EElektryczne i hybrydowe


Aktualności i wydarzenia

Promocje

Pokaż najnowsze promocje MH Motors

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od MH Motors