Ford Mustang Mach-E

Ford Mustang Mach-E

Imponujący zasięg nawet 600 km, do 487 km czystej mocy i moment obrotowy wynoszący 860 Nm. Szybkie ładowanie zapewni nawet 119 km dodatkowego zasięgu w 10 min. Automatyczne aktualizacje oprogramowania sprawią, że Twój Mustang Mach-E będzie zawsze innowacyjny technologicznie. 

Wejdź na wyższy poziom elektromobilności. Wybierz ikonę nowej epoki.


 • Ford Mustang Mach-E
 • Ford Mustang Mach-E

  Poczuj moc elektrycznej ikony

  Już od 1 999 PLN netto/mies.1

  dla Twojej firmy w Ford Leasing Opcje

  PAKIET 8 LAT OCHRONY: FORD PROTECT,
  GWARANCJA I SERWIS W CENIE2

  Cena od 242 550 PLN3

  z uwzględnieniem dopłaty „MÓJ ELEKTRYK” do 27 000 PLN4

  Promocyjne ubezpieczenie już od 2,0%5
  w programie Ford ubezpieczenia

  CennikJazda testowaPoznaj model


 • Ford Mustang Mach-E
 • PAKIET 8 LAT OCHRONY: FORD PROTECT, GWARANCJA I SERWIS W CENIE

  W cenie wraz z nowym Fordem Mustangiem Mach-E zapewniamy wyjątkową ochronę przez 8 lat / 160 000 km.
  [propozycja dotyczy samochodów z roku modelowego 2023]

  Pakiet 8 lat ochrony – Ford Protect, gwarancja i serwis w cenie2 obejmuje:

  • Dwa lata gwarancji.
  • Innowacyjną ochronę pogwarancyjną Ford Protect [od 3. do 8. roku / 160 000 km; po upływie terminu gwarancji], dzięki której naprawimy Twój samochód w przypadku awarii.
  • Kontrakt Serwisowy, czyli bezpłatne przeglądy serwisowe co 2 lata do 8. roku eksploatacji.
  • Rozszerzony Kontrakt Serwisowy 8 lat / 160 000 km obejmujący swoim zakresem wybrane części eksploatacyjne. • [1] Podmiotem zawierającym umowy leasingu jest BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wskazana rata leasingu w Ford Leasing Opcje nie zawiera podatku VAT i została sporządzona w oparciu o zmienną stopę procentową WIBOR 1M , która w dniu 22.09.2023 roku wynosiła 6,10 %, powiększoną o marżę, opłatę wstępną 20%, okres leasingu 47 miesięcy oraz przebieg 20 tys. km rocznie. Wartość wykupu uzależniona jest od wybranego modelu. Wysokość rat może ulec zmianie w przypadku zmiany stawki WIBOR 1M. Propozycja leasingu adresowana jest wyłącznie do przedsiębiorców. Świadczenie reklamowanych usług leasingowych następuje na warunkach i zasadach określonych w umowie zawartej z Klientem. Przyznanie finansowania jest uzależnione od wyniku badania zdolności ubiegającego się o finansowanie do jego spłaty. Szczegóły dostępne u Sprzedawców Forda. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Ford Leasing Opcje jest nazwą handlową, pod którą BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o., oferuje swoje usługi we współpracy z BNP Paribas Bank Polska S.A. w sieci dealerskiej Ford. Ford jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Ford Motor Company, a BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o. jest uprawniona do korzystania ze znaku na podstawie licencji.

  [2] W cenie wraz z nowym Fordem Mustangiem Mach-E z roku modelowego 2023, zapewniamy wyjątkową ochronę przez 8 lat / 160 000 km: dwa lata gwarancji + innowacyjna ochrona Ford Protect (od 3. do 8. roku / 160 000 km; po upływie terminu gwarancji) + Kontrakt Serwisowy (bezpłatne przeglądy serwisowe) do 8. roku eksploatacji + Rozszerzony Kontrakt Serwisowy 8 lat / 160 000 km obejmujący wybrane części eksploatacyjne.

  „Pakiet 8 lat ochrony – Ford Protect, gwarancja i serwis w cenie” obejmuje 2 lata gwarancji, umowę Ford Protect w wariancie 8 lat / 160 000 km, Kontrakt Serwisowy w wariancie 8 lat, Rozszerzony Kontrakt Serwisowy w wariancie 8 lat / 160 000 km. Szczegółowe warunki programów można znaleźć na Kontrakty Serwisowe.

  [3] Prezentowana cena dotyczy Mustanga Mach-E rok modelowy 2023 ze standardową baterią i napędem RWD i uwzględnia wartość dopłaty „Mój Elektryk” dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny w wysokości maksymalnej 27 000 PLN brutto z programu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Cena promocyjna obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

  [4] Rzeczywista wysokość dopłaty uzależniona jest od realizacji kryteriów dotyczących uczestników programu „Mój Elektryk” oraz rozstrzygnięcia Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Osoby posiadające Kartę Dużej Rodziny mogą ubiegać się o dofinansowanie w wysokości do 27 000 PLN bez progu cenowego samochodu elektrycznego. Uzyskanie dopłat wymaga złożenia przez klienta wniosku w tym przedmiocie i jego akceptacji przez NFOŚiGW. Nabór wniosków trwa do 30.09.2025 r. i może zostać zakończony wcześniej, w przypadku wyczerpania zasobów przeznaczonych na wsparcie zakupu pojazdów elektrycznych. Nabór dostępny jest dla osób fizycznych, a pojazdy nabyte w ramach przedsięwzięcia nie mogą być wykorzystywane do prowadzenia działalności gospodarczej, ani być wprowadzone do ewidencji środków trwałych wykorzystywanych w tym celu. Więcej szczegółów dostępnych pod adresem: https://www.gov.pl/web/elektromobilnosc/aktualne-ogloszenia-o-naborach. Wnioski o dofinansowania można składać pod adresem: https://gwd.nfosigw.gov.pl.
  Szczegółowe informacje dostępne pod adresem Program „Mój elektryk” – pytania i odpowiedzi - Elektromobilność - Portal Gov.pl (
  www.gov.pl).

  [5] Stawka ubezpieczenia zależy od przebiegu ubezpieczenia oraz powiatu, w którym pojazd został zarejestrowany. Ubezpieczenie nie jest uwzględnione w cenie pojazdu. Program Ford Ubezpieczenia prowadzony jest przy współpracy z TUiR Allianz Polska S.A. Szczegóły zawarte są w OWU nr 78/2016 oraz w SWU 31/2022, dostępnych na stronie https://www.allianz.pl/pl_PL/dla-ciebie/dokumenty.html#pakiety-dealerskie. Stawka ubezpieczenia jest aktualna w chwili przygotowania cennika i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany stawki. Szczegółowe informacje o aktualnych stawkach ubezpieczenia można uzyskać u Dealera firmy Ford.


Promocje

Pokaż najnowsze promocje MH Motors

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od MH Motors