Ford Store. Nowoczesny salon oferujący najwyższą jakość obsługi

Przyjazne i wypełnione interaktywnymi technologiami wnętrze salonu FordStore pozwoli Ci bliżej poznać modele i technologie Forda, czy usługi posprzedażne. Wszystko po to, aby poczuć przedsmak możliwości Forda jeszcze zanim usiądziesz za jego kierownicą.


 • Przyjazne wnętrze
 • Przyjazne wnętrze

  W FordStore wszystko zostało zaprojektowane z myślą o tym, żeby wybór nowego Forda był przyjemnym doświadczeniem zakupowym. Samochody są odpowiednio wyeksponowane, tak aby ułatwić porównanie poszczególnych modeli. Z kolei w strefie „Discover Ford” bliżej poznasz technologie i usługi Forda, a w strefie relaksu odprężysz się przy filiżance kawy. • Interaktywne narzędzia
 • Interaktywne narzędzia

  FordStore zapewnia nowoczesną formę obsługi Klienta. Dzięki narzędziom multimedialnym możesz dokładniej przyjrzeć się naszym modelom i usługom. Konfigurator Ford Life Size wyświetlany na 9 ekranach HD Power Wall – pozwala na skonfigurowanie Forda w niemal rzeczywistym rozmiarze. Tylko w salonie FordStore spersonalizujesz swój samochód tak, że obejrzysz go pod każdym kątem z zewnątrz i w wewnątrz, aby upewnić się, że jest dokładnie taki, jak chcesz.


 • Strefa Vignale
 • Strefa Vignale

  Strefa Vignale w salonie FordStore to miejsce, które pozwoli Ci poznać Forda Vignale w komfortowy i spokojny sposób. Tutaj zaopiekuje się Tobą Doradca Klienta Vignale, który pomoże Ci dobrać elementy wykończenia samochodu, kolor oraz technologie odpowiadające Twoim potrzebom.


Skontaktuj się z nami dzisiaj, aby uzyskać więcej informacji.

Skontaktuj się z nami Umów jazdę próbnąPromocje

Pokaż najnowsze promocje MH Motors

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od MH Motors